Samsung SSD | 990 EVO Plus | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface NVMe | Read speed 7250 MB/s | Writ
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-V9S2T0BW
- Saadavus: 5
-
339€
Samsung SSD | 990 EVO Plus | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface NVMe | Read speed 7250 MB/s | Write speed 6300 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 6300 MB/s |
| Lugemise kiirus | 7250 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25641 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Pooljuhtketta liides | NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | 990 EVO Plus |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

